Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Nauczysz się przydatnych w życiu codziennym haseł i zachowań, które wzmocnią relację z Twoim czworonożnym członkiem rodziny.

 

W czasie zajęć nauczysz się odczytywać psie komunikaty oraz zbudujesz relacji ze swoim psem, tak aby pies czuł się bezpiecznie i czuł się zrozumiany. Zajęcia nie są skierowane tylko do opiekunów szczeniaków, ponieważ pies uczy się przez całe życie, dlatego jeżeli Twój pies nie jest już szczeniakiem i nie zna haseł przydatnych w życiu codziennym, a Ty chcesz to zmienić – te zajęcia będą również dla Ciebie i Twojego psa.

 

Dodatkowo przed pierwszymi zajęciami zostaną Ci przesłane materiały edukacyjne, a po każdych zajęciach dostaniesz skrypt z opisanymi ćwiczeniami, tak abyś mógł trenować poza zajęciami poszczególne hasła ze swoim psem. Oprócz tego na czas trwania szkolenia masz zagwarantowany stały kontakt ze mną, wraz z możliwością skonsultowania problemów.

Czego nauczycie się razem?

Skupienia uwagi na opiekunie, chodzenia na luźnej smyczy/podążania za opiekunem, przywołania psa, poprawnej zabawy oraz haseł: „na miejsce”, „zostań”, „czekaj”, „siad”, „leżeć”, „puść”, „zostaw”.

 

Możesz umówić się na pojedyncze spotkanie szkoleniowe, jeżeli chcecie nauczyć się z psem konkretnego zachowania lub wybrać pakiet 5 spotkań x 1h, gdzie nauczycie się wszystkich powyższych zachowań.

Zajęcia odbywają się indywidualnie: miejsce i czas zajęć ustalamy wspólnie.

Ważne informacje:

Przed zapisem na zajęcia należy zapoznać się i akceptować regulamin.