Psie Maluszki

Psie Maluszki

Cena: 750zł

Nauczysz się przydatnych w życiu codziennym haseł i zachowań, które wzmocnią relację z Twoim nowym czworonożnym członkiem rodziny.

Zajęcia przeznaczone dla psiaków między 2,5 a 6 miesiącem życia.

Socjalizacja to proces, podczas którego szczenię uczy się prawidłowego funkcjonowania w środowisku, w którym żyje. Szczególnie ważna jest w fazie szczenięcej. Na zajęciach socjalizacja będzie występować w formie wewnątrzgatunkowej (pies-pies) i międzygatunkowej (pies-człowiek). Szczególny nacisk w czasie zajęć położony zostanie na poprawną komunikację w sferze: pies-pies, ale także pies-opiekun. Na odczytywanie psich komunikatów oraz budowania relacji ze swoim psem, tak aby pies czuł się bezpiecznie w swoim nowym domu i czuł się zrozumiany. Dowiesz się również, przez jakie etapy przechodzi Twój czworonożny przyjaciel, dzięki temu łatwiej Ci będzie zrozumieć psie zachowania. Dodatkowo, przed pierwszymi zajęciami zostaną Ci przesłane materiały edukacyjne, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć Twojego psa, a przede wszystkim jego potrzeby, natomiast po każdych zajęciach dostaniesz skrypt z opisanymi ćwiczeniami, tak abyś mógł trenować poza zajęciami poszczególne hasła ze swoim pupilem. Oprócz tego zostaniesz dodany do grupy na Facebooku, gdzie będziemy mieć stały kontakt na czas trwania kursu. Na koniec kursu dostajecie Dyplom świadomego opiekuna i super szczeniaczka.

Czego nauczycie się razem?

Poprawnej socjalizacji wewnątrzgatunkowej i międzygatunkowej. Skupienia uwagi na opiekunie, chodzenia na luźnej smyczy/podążania za opiekunem, przywołania psa, rezygnacji z różnych bodźców (np. ludzi, psów), poprawnej zabawy oraz haseł: „na miejsce”, „zostań”, „czekaj”, „siad”, „leżeć”, „puść”, „zostaw – na kilka sposobów”.

8 spotkań x 1h

Miejsce prowadzenia zajęć: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215 (ogrodzony teren za budynkiem).

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wtorek i czwartek lub w sobotę i niedzielę.

Harmonogram zajęć:

  • wtorki i czwartki o godzinie 19:00 – trwa nabór na lipcową edycję
  • soboty i niedziele o godzinie 11:30 – trwa nabór na lipcową edycję

Ważne informacje:

Przed zapisem na zajęcia należy zapoznać się i akceptować regulamin.